Babalar gününe özel en güzel resimli sözler ; 15.Haz.2023 Saatinde Özel Gün Sözleri Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 1640 Kez Okundu 3 Kişi Yorum Yaptı.

Babalar gününe özel en güzel resimli sözler

Yorum Yapın

Babalar günü için hazırlanmış en güzel babalar günü mesajları

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere babalar günü ile ilgili resimli sözler ve babalarımıza söylenecek en güzel anlamlı ve duygusal sözleri paylaşmak istedik.

Babalar günü ne zaman diye soracak olursanız; 18 Haziran 2023 Pazar günü Babalarımızın babalar günü kutlamak için ufak da olsa telaşemiz olacaktır. 

Babalar günü mesajları için araştırmalar başladı. babalar günü mesajları

Geçtiğimiz mayıs ayında Anneler Günü kutlanmıştı. Haziran ayının 3.haftasında Babalar Günü kutlanacak. Özel güne sayılı saatler kala babalarını mutlu etmek isteyen evlatlar ise en güzel mesajlarla ilgili aramalar gerçekleştiriyorlar. güzel söz

babalar günü sözleri

İşte en güzel 2022 yılı Babalar Günü mesajları 

Babam hayatımda her daim olduğun için sana sonsuz kere teşekkür ederim. Babalar Günü'nün kutlu olsun...

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü 2022

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü hediyeleri

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor.

Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı'ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günü için kısa babalar günü mesajları

Babalar çocuklarının ilk kahramanıdır, sen benim ilk ve tek kahramanımsın canım babam. 

Baba kokusu başkadır. Senin yanındayken, beni kollarının arasına aldığında tüm acılar son bulur, dertlerim biter, hayat neşeyle devam eder. 

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Çünkü onun parasını hemen harcayabilirsin.

babalar günü resimli sözleri

Baba bir dağ, baba çocuklarının şemsiyesi, baba cesaret, baba evinin, çocuklarının gücü ve bekçisi. Ayrıca ocağın daimi koruyucusudur.

Baba diyardır. Ocaktır baba. Gönlü gök gibidir. Kâh gürler, kâh ışıldar. Kimi zaman kaşları çatık olsa da yüreği sen için çarpan bir sırttır baba. Kapıdır baba.

Baba ocağı öyle sıcacıktır ki, odun kömür yanmasa bile hiç üşütmez.

İnsanın en iyi çocukluk arkadaşı babasıdır. Büyüdüğünde en iyi dostu babasıdır. Yaşlandığında en çok özlediği babasıdır.

Baba yüreği kağıttan daha ince, ağaçtan daha dayanıklı, denizden daha derindir.

Dünyanın en güvenli, en rahat yeri babanın kollarıdır. Çünkü ilk onu kucaklarsın.

babalar günü resimleri

İnsan yürümeyi öğrense de, düşmemek için babasına ihtiyaç duyar. Nitekim tutacak en güçlü eldir babanınkiler.

Babamız candır, canda bir canandır, ömre bedel zaman, babayla geçirilen andır.

Baba demek, korkusuzca arkanı yaslayabileceğin bir dağ demektir. Çünkü babaların omuzları dağlar kadar sağlamdır.

Bir insanın duyacağı en güzel şeylerden biri, babasının nasihatleridir. Nitekim baba nasihati hayatın gerçeklerini aralar.

babalar günü kısa sözler

Baba İle İlgili Etkileyici Sözler

Gurbetin uzaklığına bakma baba, seninle her daim çok yakınız biz.

Öyle bir adam sevdim ki, beni hiçbir zaman bırakmadı. Çünkü o adam benim biricik babamdı.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Ayrıca onlara baba denir!

Baba, çocuğundaki kusurları birer meziyet gibi anlatır ve onunla övünür.

Baba koruyan, sarılan, özlenen; mânası yokluğunda daha iyi anlaşılan kişidir.

Çünkü babalar ne yaparsak yapalım arkamızda duran bir aslan gibidirler.

Keşke sana bir kez daha sarılabilseydim babam. Çünkü kolların cenetten farksızdı.

Fakat babalar koca bir meşe… Kollarıyla gökyüzünü saran.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

Dünya'daki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar Günü'n kutlu olsun canım babam...

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacığım. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Sensiz bir Babalar Günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum... Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar Günü'n kutlu olsun baba.

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutlar, saygılar sunarım.

2022 yılı En güzel babalar günü mesajları

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günü'n kutlu olsun.

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı'ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günü'n kutlu olsun.

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Her zaman yanımda oldun. Dünya'yı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günü'n kutlu olsun!

Güven duymayı, pes etmemeyi, sabretmeyi ve yaşamayı bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günü'n kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar Günü'n kutlu olsun canım babacığım.

Babalar gününe özel resimli babalar günü mesajları

Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Onlar her zaman kucaklarını sevgiyle, kapılarının koşulsuzca, yollarımızı tecrübeleriyle açtılar. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim, canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar Günü'n kutlu olsun.

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Babalar Günü'n kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler...

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan Babalar Günü'nü kutlamak isterim.

Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günü'n kutlu olsun!

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar Günü'n kutlu olsun.

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Benzer Konular

Babaya söylenecek güzel sözler

Okunma sayısı : 1386

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

GüLhan
Baba omzu diye bir yer var. İliklerine kadar huzuru hissettiğin…
Umut
Babalarımız canımız ciğerimizdir.
kimisi babasından uzakta, kimisi yakınında ama uzağında olsa da. babanın yeri ayrıdır. tüm babaların ve baba adaylarının babalar günü kutlu olsun.
Nur
Babalar gününe özel bir birinden güzel resimli babalar günü mesajları gördüm elinize sağlık.