Bizim mekan sohbet odalarında güzel dakikalar ; 19.Mar.2023 Saatinde Güzel söz Tanıtım Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 53 Kez Okundu 0 Kişi Yorum Yaptı.

Bizim mekan sohbet odalarında güzel dakikalar

Yorum Yapın

Bizim mekan sohbet

Tr sohbet e bağlı çok güzel sohbet sitesi olan Bizim mekan sohbet odaları oldukça gelişmiş bir arama olmaya başladı ve oldukça sık aranılan bu kelimenin kaynağı sohbet odaları üzerine güzel bir sistem kuran Bizim mekan sitesine aittir.

bizim mekan sohbet

Bizim mekan sohbet siteleri adı altında eski irc ( Türkçe mirc ) kullanıcılarının bulundğu arkadaşlık ve sohbet ağının geçmişi oldukça eskidir.

En popüler halini 2000 li yıllarda bulan bu chat siteleri sosyal medya çıktıktan sonra  popülaritesini birazda olsa kaybetmiş oldu.

Bizim Mekan Chat Sohbet Siteleri

Türkiye’de chat ve sohbet denildiğinde yıllardır akla ilk gelen site olmamızın bize verdiği gururla sizlere en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

Bireylerin birbiriyle dosthane ,samimi ve sıcak bir ortamda tanışmasına olanak veren bu sanal dünyanın en güvenilir ve tercih edilir sitesi olmaktan mutluluk duyarız.

BizimMekan eşsiz konsepti ile rakipleri arasında fark yaratan olmayı başarmış bir chat sitesidir.

Bizimmekan da Sohbet Ücretsiz Mi?

Bizimmekan‘ın asıl kuruluş amacı toplumumuzdaki bireylerin birbiri ile paylaşımını hem ücretsiz hemde hızlı bir hale getirmektir. Bundan dolayı ; asıl kuruluş hedefimizin dışına asla çıkmadan yıllardır itina ile hizmet vermekteyiz ve bunun böyle devam edeceğini sizlere temin ederiz.

Tercih sebebi oluşumuzun karşılığında sizlerden hiçbir ücret talep edilmeden bu hizmet verilmeye devam edecektir.

Bizimmekan da Mobil Sohbet

Bizimmekan büyümeye devam ettikçe yatırımlarına da sizler için hız kesmeden devam etti. Çağımızın değişen alışkanlıkları arasına giren Mobil Hizmet unsurunu telefonlarınıza kadar getirdik ve kullanılması en kolay olan mobil sitelerden birini oluşturduk .

BizimMekan ekibi sizlerin en doğru sayfaya en kısa yoldan gitmenizi kestirerek sizleri doğru sayfaya yönlendirme konusunda yeni güncelleştirmeleri ile ön plana çıkıyor.

Sık yapılan yazım hataları;

Bızım mekan bzm mkn bizim.mekan sohbetim soh sohbet yeri benim sohbet sohbet kanalları esohbet bizimmekan mobil bizimm bizim sohbet sohbe bizimmekan net bizimmekan mobi bizimmkn sohbetci sohbet kanalı söyle net sohbet tr

bizim mekan xyz sohbey bizim mekân bizim mekan eski bedava sohbet sohbet söyle sohbet com trsohbet sphbet sohbetçi sohbwt eaohbet biz im mekan sohebt sohbetcı eski bizim mekan sohbet net sohnetci tr sohbet söyle sohbet sohpetci bizimmekan xyz e sohbet muhabbet yeri net sohbet trchat

Bizim Mekan Geveze

Bizimmekan.com.tr geveze sohbet kullanımı çok kolaydır, rast gele bir rumuz seçip sadece bağlan butonuna bağlan demeniz yeterlidir.

Gördüğünüz nick listesindeki kişiye 2 kere tıklayıp özelinize alıp sohbetin keyfini çıkara bilirsiniz.

Kanaldaki nick listesinde sağ tık yaparak birçok fonksiyonun işlevsel özelliklerini görebilirsiniz.

Bazı yetkileri kullanabilmeniz bizim mekan için kanal yetki listesinde (access) ekli olmanız zorunludur.

Aop ve sopların yetkileri, normal bir katılımcıya oranla neredeyse iki kat daha fazladır.

 

Benzer Konular

Benzer yazı bulunamadı

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.