Haberlere konu olan kalplere dokunan sözler ; 25.Kas.2022 Saatinde Anlamlı Sözler Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 225 Kez Okundu 0 Kişi Yorum Yaptı.

Haberlere konu olan kalplere dokunan sözler

Yorum Yapın

Dehşet verici güzel sözler

Merhaba sevgili okurlarımız sizler için photoshop brushes sistemi ile hazırladığımız bir birinden güzel görseller üzerine yazılmış güzel sözleri paylaşmak istedik.

Dehşet verici güzel sözler diyere latife yapalım dedik fakat özgün içerikler arasında yer almak istediğimizin kanıtıdır kendi çizimlerimizi yapıp üzerine güzel söz yazmak.

Sosyal medyalarda paylaşabileceğiniz farklı resimli sözler arayışındayız ve arayışımız, kendimizi geliştirmeye uğraşmamız hiç son bulmayacaktır. bu konuda da sizler için whatsapp yada instagram gibi sosyal medyalarda paylaşım yapmanız için hazırlanmış olan yazıları ve görselleri bulabilirsiniz.

 

Sol sizde nota olabilir ama bizde yangın yeri

resimli sözler

Duygusal ve anlamlı resimli sözler

Duygusallık hemen hemen her insanın içinde vardır, taş kalpli insan genelde yoktur illak i bir duygusal anı vardır ve tam da bu anlarda insanlar biraz yorgun ve bitkin olurlar.

İçlerinden dökülen kelimelere ne kendileri inanabilir ne de karşısında ki.

Bazen olur insan güzel söz duymak ister  bazen olur güzel sözler söylemek ister e kimisi söyleyebilir, duyabilir kimiside ne söyleyebilir ne de duyabilir.

Dünyanın oldukça adaletsiz olduğu bu konularda insan oğlu kendisine bir yol çizmeye çalışırken bazen bu sözlerden feyz alırlar bazense yaşanmışlıklardan.

Diyeceğimiz o ki

Gönül insanın kıblesidir kırmayın. Kırılan gönül kolay kolay kendine gelemiyor ve param parça bir hurda yığını oluyor ne renkleri görebiliyor ne sesleri duyabiliyor.

 

umut dolu sözler

Sabaha çıkacağımızı bilmediğimiz halde çalar saati kurmaktır, UMUT

mevlana sözleri

Yüreğimiz kıymet bilene emanet

güzel söz

Bir kez kaybettim sonrakileri umursamadım.

çukur sözleri

Olmadıkça zorladık, Zorladıkça olmadı.

aşk sözleri

Kırılacak kalbi kalmayan, bir kalbe sahip olduğunuz gün, insanlar size ya kalpsiz yada güçlü diyecek.

anlamlı sözler

Elinden geleni yap, Çiçek açmayan yaprak utansın.

acı sözler

Beklemek değilde, boşuna beklemek çok kötü.

 

Benzer Konular

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.