Kadir Gecesi mesajları ; 17.Nis.2023 Saatinde Özel Gün Sözleri Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 111 Kez Okundu 0 Kişi Yorum Yaptı.

Kadir Gecesi mesajları

Yorum Yapın

Resimli Kadir gecesi mesajları ve kadir gecesi duaları

2022 Kadir gecesi mesajları, En Güzel Anlamlı, Resimli ve Kadir Gecesi Kutlama Sözleri

kadir gecesi mesajları

Müslüman alemi için mübarek günler arasında yer alan Kadir Gecesi Ramazan ayının 27.gecesinde idrak edilecek.

Kuran-ı Kerim'in indirildiği gece olarak bilinen Kadir Gecesi'nin gelmesine az bir zaman kala bu önemli günü kutlamak için en güzel Kadir Gecesi kutlama mesajları araştırılıyor.

Bin aydan daha hayırlı olarak kabul edilen Kadir Gecesi için geri sayım yapılıyor. İslam dünyası için önemli günlerden olan Kadir Gecesi'nde eller semaya açılacak ve dualar edilecek.

Müslüman dünyasının Kadir Gecesi'ni kutlamak ve sosyal medyada paylaşımlar yapmak isteyenler Kadir Gecesi kutlama mesajlarını araştırıyorlar.

İşte resimli en güzel Kadir Gecesi kutlama mesajları...

kadir gecesi mesajları 5

Bin aydan daha hayırlı mübarek kadir gecenizi tebrik eder, bu gecenin feyz ve bereketinden sizlerin ve tüm İslam aleminin istifade etmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

 

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mübarek olsun.Avuçların geri çevrilmeyeceği o günde gecemizi hakkı ile eda edebilenlerden oluruz inşallah

kadir gecesi mesajları 4

Ey Rabbim, dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam’ın yolundan ayırma. Kadir Geceniz mübarek olsun.Birçok hayır ve bereketi içinde barındıran, manevi hazzın yükseldiği bu mübarek gecede, yüce Rabbimizin bizleri affetmesi ve güzellikler vermesi için dua edelim. Kadir Geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi mesajları 3

Kadir Gecesi'nin hayırlara vesile olmasını, İslam alemine barış; insanlık alemine ise hidayet getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.Duaların kabul edileceği bu gecede, gönülden el açmak dileğiyle. Cümleten Kadir Gecemiz mübarek olsun."Şüphesiz, o Kur'ân'ı Kadir Gecesi'nde indirdik. Bilir misin, Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır."

kadir gecesi mesajları 1

Allahım bizi namazsız, rükûsuz ve secdesiz bırakma. İbadetten ve namazdan soğutma. Namazı yük olarak gösterme. Namazdan zevk almayı nasip eyle.Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu bu gecede ibadetlerimizi yerine getirelim. Kadir Geceniz mübarek olsun.

kadir gecesi mesajları 2

Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz kutlu olsun.

 

 

Benzer Konular

Benzer yazı bulunamadı

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.