Miraç Kandili Mesajları ; 26.Oca.2023 Saatinde Özel Gün Sözleri Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 1155 Kez Okundu 0 Kişi Yorum Yaptı.

Miraç Kandili Mesajları

Yorum Yapın

Resimli Miraç kandili mesajları

Merhaba sevgili arkadaşlar öncelikle Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

Sevdiklerinize arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz kısa ve anlamlı kandil mesajlarını hazırladık.

2022 yılına özel en yeni ve kısa Miraç kandili mesajlarını gönderebilirsiniz.

İşte 2022 yılına özel en güzel resimli kandil mesajları burada...

Kandil mesajları resimli yeni 2022... En güzel anlamlı Kandil mesajlarını kısa ve öz olarak sevdiklerinizi mutlu etmek için bu özel günde yollayabilirsiniz. Birbirinden güzel dualı ve ayetli Miraç Kandili mesajlarını sizler için derledik. İşte 25 Şubat'a özel resimli kandil mesajları! Hayırlı Kandiller....

kandil mesajları 1

RESİMLİ MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI 2022

Tüm İslam âleminin mübarek Miraç kandilini kutluyor, bu gecenin hayır ve bereketiyle hepimizi iç huzura eriştirmesini Yüce Allahtan diliyorum… 

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Ümit ederim ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

kandil mesajları 2

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun, Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum size, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Sizin de kalbiniz nurla dolsun Miraç kandiliniz mübarek olsun.

mirac kandili mesajları 1

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Yakınlık ne mekânda ne zamandadır, sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

mirac kandili mesajları 2

Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç kandiliniz mübarek olsun.

mirac kandili mesajları 3

Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul Miraç kandiliniz mübarek olsun.

mirac kandili mesajları 4

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bu gecede dua edelim Rabbimize. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı, her anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle; Miraç kandiliniz mübarek olsun.

mirac kandili mesajları 5

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.