Resimli Cuma Mesajları ; 05.May.2023 Saatinde Özel Gün Sözleri Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 10822 Kez Okundu 1 Kişi Yorum Yaptı.

Resimli Cuma Mesajları

Yorum Yapın

Cuma Mesajları Resimli

Merhaba Arkadaşlar Her hafta Cuma mesajları resimli ve dualı galerisini Resimli Cuma mesajları konumuzda güncel tutmaya çalışacağınız her hafta bir birinden yeni cuma mesajları resimli olarak photoshop üzerinden edit yapılarak sizlere sunulacak istediğiniz dualar var ise resim üzerine işememizi istediğiniz bize yorum altında iletebilirsiniz..

Cuma Mesajları galerisinden ücretsiz olarak mesaj ve görselleri indirebilirsiniz. İşte Cuma mesajları resimli ve dualı galerisi...

Merhaba değerli arkadaşlar gözlerimizin sonucunda Günden güne insanların cuma mesajları arayışının artmakta olduğunu gördük ve google da şöyle baktığımızda neredeyse hep aynı cuma mesajları dönüyor bizde bu duruma bir el atarak sizler için güncel farklı tarzlarda cuma mesajları oluşturmak istedik.

Photoshop üzerinden yaptığımız resimli cuma mesajları tamamen özgün olup kendi yapımımızdır.

işte o bir birinden güzel cuma mesajları

cuma sözleri

Cumanın bereketi üzerinize olsun - Hayırlı cumalar

resimli cuma mesajları

Her iyilik sadakadır. - Hayırlı cumalar

cuma mesajları

Kalbimde ve duamda olan sevdiklerime hayırlı cumalar.

cuma mesajı

Ya rabbim yükümü hafiflet - hayırlı cumalar

Cuma Mesajları

cuma mesajları 77jpg

Kalbimiz iman ile Gönlümüz islam ile dilimiz Kur'an ile Kulağımız ezan ile Gözümüz nur ile dolsun.

Evimiz Huzurlu ve neşeli olsun (Amin)

Hayırlı Cumalar

cuma mesajları 33

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin (Amin) Hayırlı cumalar.

cuma mesajları 66

Bunlar, ALLAH'a ve Ahiret gününe inanırlar, iyiliği emreder, kötülükten menederler ve hayr'larda yarışırlar.

İşte bunlar iyi kimselerdendir. (Al-i İmran Suresi 3/114)Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar.

"Ey Allah'ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru." (Buhârî, "De'avat", 55) Hayırlı cumalar.

Hakkımızda her şeyin hayırlısını ver Allah'ım. Amin! Hayırlı Cumalar.

cuma mesajları 44

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar...

cuma mesajları 22

inkar edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı cumalar.

cuma mesajları 11

Allahtan bir dua gibi, Peygamberden bir armağan gibi sevabımız bol olsun. Cumanız mübarek olsun.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahibimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun

Cuma Mesajları Sözlü

"Göklerdeki ve yerdeki her şey, mülkün sahibi, mukaddes, mutlak güç sahibi, hüküm ve hikmet sahibi olan Allah'ı tespih eder." (Cuma Suresi 1. Ayet)

Allah'ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevlam'ın ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden daha güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce bir gün olsun inşallah. Hayırlı cumalar.

"Ey iman edenler! Cuma namazına ezan ile çağırıldığınız zaman derhal Allah'ı zikretmeye (hutbe ve namaza) gidin, alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için çok hayırlıdır. Cum'a Suresi 9. Ayet. Hayırlı cumalar"

Ayetli ve Hadisli Cuma Mesajları

Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, belâ ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle Allah'ım! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cumanız mübarek olsun.

Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı cumalar.

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: "Fakirleri kollayıp gözetiniz. Aranızdaki zayıflar sâyesinde Allah'dan yardım görüp ve rızıklandığınızdan şüpheniz olmasın." (Ebû Dâvûd, Cihâd 70)

Biliniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur. Ra'd,13/28. Hayırlı Cumalar.

Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

2022 yılı En Güzel Cuma Mesajları 

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah'ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle... Hayırlı Cumalar

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun ne de dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun…

Rabbim! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AFF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de AFF Eyle! Dua İle Hayırlı Cumalar…

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Esirgeyen ve Bağışlayan Allah’ın adıyla “Her türlü hamd ve övgü, kuluna Kitab’ı indiren ve onda hiçbir yanlışlığa yer vermeyen Allah’a mahsustur.” (Kehf, 18/1) Dualarınızın kabul olması dileğiyle.Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar.Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

Benzer Konular

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

GüLhan
Merhaba güzel anlamlı paylaşımlar emeğinize sağlık