Terkedilmekle İlgili Resimli Sözler ; 20.Mar.2022 Saatinde Anlamlı Sözler Kategorisine Nur Tarafından Yazıldı. 1071 Kez Okundu 2 Kişi Yorum Yaptı.

Terkedilmekle İlgili Resimli Sözler

Yorum Yapın

TERKEDİLME ile İLGİLİ SÖZLER

Anlamlı sözler kategorimizde bu defa sizler için terkedilme ve terketmekle ilgili sözleri beğeninize sunduk.İnsanları en çok yoran ve duygu yoğunluğu en yüksek olan unsurlardandır terketme ya da terk edilme. Zaman içerisinde insanların duygularını ifade edebilme biçimleri de değişmiş ve sosyal medya üzerinde yayınlanan terketme sözleri herkesi etkilemiştir. Bu anlamda sözler aslında insanları en iyi anlatan unsurlardan birisi olarak nitelendirilebilir ve bu neden dolayısı ile söz uçar yazı kalır deyimi ortaya çıkar. İşte bundan dolayı bu mesajlarımızı hazırladık. İstediğiniz sosyal medya unsurlarından paylaşıp karşınızdakine hissettiğiniz duygulrı bu sözlerle aktarabilirsiniz.

terk

Yalan değil gerçekten sevdim seni hayal değil yaşadıklarımız birer gerçekti. Anılara saygın yok terk edişin bitirdi beni.

 

Hor görme bu kalbimi ne olur terk edip gitme beni dinle yarınlarımızı atma bir köşeye..

Yalansız sevgimin temiz duygularıyla yazdım kalbimi adına, şimdi terk edip gidiyorsun neden kalbimi kırıyorsun?

Yaşamaya seninle başlamışken kesip gitme bu ilişkiyi bitirme sevgimizi bitirme bendeki seni terk etme beni.

Yeniden gülerek bağlansın ellerimiz terk edilmesin hayallerimiz öksüz kalmasın ümitlerimiz.

Şimdi sokaklara söylerim sana söylediğim şarkılarımı şimdi ağlarım mutluluktan değil terk edilmekten ağlarım..

Beni yalan bir sevdaya terk ettin sende o yalan sevdanla yalan olursun tek dileğim!Terk edilmiş bir kazazedeyim hayatta. Ne anılarım teselli eder beni nede umutlarımda yaşattığım aşkımız gelir geri.

trk

Yolumu çizdim artık sensiz gidiyorum terk edilmişlerin dünyasına. Hüzün keder hepsi bende, sen anlamazsın seveni gülüp geçersin eskisi gibi.

Seni özledim sevgi dolu umutlarımı özledim. Geceleri adını sayıklamayı özledim ama beni terk edişini hiç düşünmedim.

Sen gittin, olsun git. Ben, seni baktığım her gözde yaşatıyorum. Her nefeste hayat buluyorum. Başucumda hayalin, seni hala seviyorum, sensizliğinde.

Bitti, gidiyorum diyen sözlerine, ben kavuşmayı beklerken senden, sense ayrılık mendilini verdin ellerime. Şimdi tek çare ararım, o da çaresizliğime.

Ne olursan ol baktığım kadarsın, gözlerimi üzerinden çektiğimde boş bir anı olarak kalacaksın.

Sen aşkı hiçe sayan taş kalplinin birisin. Sen aşka hile katan hilebazın tekisin.

Uçurumda duruyor olsam ve tek dalım sen olsan da, düşmekten değil seni kırmaktan hep korkardım. Vicdansız bu kalbe ne kadar acı versen de asla unutmayacak seni.

trk3

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım.

Bitti, gidiyorum diyen sözlerine, ben kavuşmayı beklerken senden, sense ayrılık mendilini verdin ellerime. Şimdi tek çare ararım, o da çaresizliğime

Belki sana sevmeyi öğretemem ama sende bana unutmayı öğretemezsin.

Gidene yardım et ey rüzgar…

Gitmek istiyorsa bırakacaksın, gitsin. Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin?

Yolumu çizdim artık sensiz gidiyorum terk edilmişlerin dünyasına, hüzün keder hepsi bende, sen anlamazsın seveni gülüp geçersin eskisi gibi.

 

trk4

Benzer Konular

Benzer yazı bulunamadı

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Merve
Emeğine sağlık????
Nur
Teşekkür ederim Mervesmile smiley