Uzun Aşk Mesajları ; 09.Eyl.2022 Saatinde Aşk Sözleri Kategorisine Admin Tarafından Yazıldı. 15497 Kez Okundu 1 Kişi Yorum Yaptı.

Uzun Aşk Mesajları

Yorum Yapın

Resimli uzun aşk mesajı

Merhaba Aşıklar, Günler geçip giderken sevdiklerimize iki kelamı fazladan mı sayar olduk ? kısa aşk sözleri söylerken bile başımızı çevirir olduk, belki insanlara tahammülümüz kalmadı utanır olduk, belki gerçekten aşık olamadık ya rol yaptık yada yalan söyledik.

Sever isen beni dinle güzel, seni çok özledim, üç ay oldu yol gözledim hakikatır bu sözlerim. diyebiliyorken şairler bizler günümüzde ne zaman kısa aşklara kapılır olduk ne zaman sözlerimizden endişe duyar olduk?

Gelin birlikte sevdiklerimize uzun uzun aşk sözleri söyleyelim, gelin birlikte sevdiğimizi haykırıp onlara en güzel şeylere layık olduklarını hissettirelim unutmayın bir çift söz bile dünyaları vermeye yeterken bizler bir çift sözü esirgemeyelim.

uzun aşk mesajları 44

Çözdükçe daha çok sevdiğim ve bağımlısı olduğum bir bilmece gibisin aşkım. Bir elimde kalemim, diğer elimde sen, acele etmeden, özümseyerek tanıyorum seni. Tanıdıkça sana olan aşkımın ateşi büyüyor yüreğimin derinliklerinde. Kalbimden boğazıma kadar bir sıcaklık çıkıyor. Bütün bedenimi ılık ılık kapladığını hissediyorum, canıma can katıyor seni her dakika biraz daha sevmek, eriyorum aşkınla.

uzun aşk mesajları 33

Sen benim cankurtaranım, boğulacaksam eğer, senin aşkının okyanuslarında boğulayım. Bana hayatı bahşeden Allah’ıma şükür seni verdiği için. Sol yanımdan başlayarak, tüm benliğime dolan yârim, saçlarının tek tek teli bile beni hayata bağlamaya yeter. Güldüğünü gördüğümde içimde gül bahçeleri açar sevgilim. Koklamaya, sevmeye, öpmeye doyamam seni.

uzun aşk mesajları 11

Sen ruhumu dibine kadar umutla dolduran sevdiceğim kapıldım rüzgârına ve geliyorum yağan yağmurlarla bağrına. Kafamı yaslayıp kalbinin ortasına dinliyorum bana olan aşkını, kalbin bir aşk şarkısı çalıyor adeta bana. Dinledikçe yüreğinin atışını, heyecandan kendimden geçiyorum ve seni daha çok sevmeye başlıyorum yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle.

uzun aşk mesajları 22

Nefesin, nefesimle birleşsin aşkım, ruhunu kapat ruhumun derinliklerine ki dalayım aşkının derin sularına. Kanıma gir, tüm organlarım nasibini alsın senin sevdandan. Şu yağmurda yağan gökkuşağı gibi renkleri açsın bir bir benliğimin ve yüzümün tüm noktalarında umut dolu o gülümseme sonsuz olsun. Seni yaşamak aşkların en güzeli, seni yaşatmak ise mutluluğumun kaynağı ömrümün sahibi

Toprak bile doyar bazen suya, ben sana doyamam sevgili, ver ellerini kurban olduğum, koklayarak, aşkla öpeyim usul usul. Senin aşkın kalsın hep yanımda sen kal, geri kalan tüm güzellikler gitse de koymaz bana. Avuçlarıma aldığım berrak suyum ol, önce yanaklarıma ve gözlerime, sonra in umut dolu dudaklarıma.

Bir aşığın haykırışıdır bu sana aşkım. Hiç kimse sana benim baktığım gibi bakamaz, hiçbir insan seni benim sevdiğim gibi büyük bir aşkla sevemez. Ben seni önce kendimden, sonra geri kalan her şey den vazgeçerek seviyorum. Sen bu dünyada benim için sevginin tanımı, aşkın vücut bulmuş halisin, sana ve senin beni sevmene ölümüne aşığım.

Yaşamak sevgilim, seninle olabilme sanatıdır. Çünkü sen, bu dünyayı bana cennet kılan bir melek gibisin. O içinde kaybolduğum gözlerinle öyle bir bakıyorsun ki, sevdanın nehirlerinde aşkın ile yıkanıyorum. Tenimi, ruhumu temizliyor senin varlığın. Sana âşık olmak, yaratana dua etmek gibi, arındırıyor, ruhumu umutla, inançla, sevgiyle ve her an yeniden doğuyorum.

uzun aşk mesajları 55

En güzel şiirleri senin için yazıyorum sevgili. Aşk damlıyor kalemimden duygu yüklü mısralara. Kalbime artık içinde sen olduğu için daha iyi bakıyorum. Gözlerimin içi gülüyor seni her düşlediğimde mutluluktan damlıyor gözyaşlarım dudaklarıma. O ıslak dudaklarımla seni öpüşlerim sadece bu delice aşkımdan sevgilim, umarsızca ve anı yaşayarak.

Sana Kasım ayında âşık oldum sevgilim ama öyle bir aşk tohumu ektin ki kalbime şimdi dört mevsim deliler gibi seviyorum seni, sesini, kokunu ve kalbini. Senin varlığın Allah’ın en büyük armağanıdır bana ve ben bu armağanı yüreğimin aşk odalarında her zaman yaşatıyorum. Hiçbir insanın kalbi, senin kadar saf bir sevgiyle dolu olamaz, o öyle bir sevgi ki aşkım tüm ruhumu temizleyen ve her yanımı senin aşkının kokusu ile saran, benim ruhumu senin ruhun ile bir kılan bir sevgidir.

Leyla ile mecnunun aşkına imrenirken, dua ederdim Allaha, böyle bir aşk bulsun beni diye. Şimdi Leyla oldum sevdiğim, aşkının çöllerinde haykırıyorum sevgimi sana, sen ise Mecnunum, çölde ki yem yeşil aşkla dolu vahamsın. Susuzluğumu, açlığımı seninle gideriyorum, senin gölgende serinliyorum ve kalbinde uyuyorum. Soğuk gecelerim de ise üstüme sıcaklığını yorgan diye örtüyorum.

Dibini göremediğim aşk denizimsin. Sen hayatın için yer alan her güzellikten bir parçasın. Parmaklarımın arasından geçen saçlarının kokusuna hayran olduğum aşkım. Hafif bir meltem esintisi gibi geçiyorsun göğsümün ortasından ve ben bu esintilerine aşığım. Adını işlemişim nokta nokta, dövme gibi her yerime, nereye dönsem orada sen varsın, var olduğun her yerde bana aşk aşılarsın.

Hep hayatıma bir anlam yüklemeye çalıştım yaşadığım sürece, ama hep bir yanım boştu ve nedenini anlayamıyordum. Sonra sen çıktın karşıma, gökyüzünden inen bir nur gibi, o boşlukları doldurup, hayatımın tüm karanlık noktalarını aydınlattın. Sevgiyi öğrettin bana ve aşkı doya doya yaşamayı. Senin varlığına canım feda sevgilim, sen benim can suyumsun.

Benzer Konular

En GüZel ve En öZeL Aşk SöZleri

Okunma sayısı : 4114

Resimli Sevgi Sözleri

Okunma sayısı : 801

Yazıya Ait Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın..

Nur
Herkesin hayatında, bir dönüm noktası olur. Dönem noktasından sonra, daha önce yaptıklarının hiçbir anlamı ve mantığı olmaz. Benim boşa geçirmiş olduğum zamanlar tam da seninle tanışmamdan önceki zamanlara denk geliyor. Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı. Artık sen var olduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey olduğuna inanmıyorum. BİR TANEDE BENDEN OLSUN smile smiley